Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Szanowni Klienci!

Jeśli zależy Wam na szybkiej dostawie towarów, prosimy aby po złożeniu zamówienia przesłać nam potwierdzenie przelewu - w uwagach można poprosić o pro-formę (jeśli życzą sobie Państwo fakturę) na podstwie której dokonają Państwo wpłaty. Wysłanie potwierdzenia przelewu przed godziną 11:00 gwarantuje Państwu wysyłkę jeszcze w tym samym dniu (dot. dni roboczych) a dostawa przewidziana jest wówczas na kolejny przypadający dzień roboczy chyba że, z pewnych przyczyn firma kurierska nie będzie mogła wywiązać się w terminie na co Vini Italiani nie ma wpływu. Wówczas termin dostawy może się wydłużyć a o dokładny termin dostawy mogą Państwo pytać w biurach informacyjnych danego kuriera na podstawie nr listu przewozowego, który przesyłamy na Państwa adres e-mail, gdy paczka zostanie nadana lub wysłana.

Przy zamówieniach mieszanych jeśli będą mieć Państwo problem odnośnie którą formę i kwotę dostawy wybrać, prosimy o telefon lub e-mail z zamówieniem, wówczas wycenimy Państwu koszty dostawy. W przypadku niepoprawnego doboru kosztów dostawy, skontaktujemy się z Państwem aby poinformować o faktycznych kosztach dostawy.


Towar wysyłamy tylko po uregulowaniu wszystkich płatności!!!

W przypadku wystapienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, Firma Vini Italiani zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia a o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie Państwa powiadomić.


Prosimy także uważnie przeczytać regulamin a w formularzu nie zapomnieć podać swojego nr telefonu.


Vini Italiani

Witryna stworzona na platformie